Купити камін Браво Фантазія від українського виробника можна у нас - КОНТАКТИ. Він виготовлений з натурального мармуру Botticino. Це мармур високої якості з кар'єрів Італії. Він відповідає міжнародним екологічним вимогам і нормам, і має відповідні сертифікати.
Камін з мармуру Браво Фантазія
Ви можете вибрати будь-яку камінну топку, шириною не більше 85 см, і застосувати до неї портал від фірми "Браво" - Фантазія. Якщо камінна топка ширша ніж 85 см, фірма "Браво" виготовить камінний портал під замовлення.Також можна замовити монтаж системи опалення від каміна як з водяним контуром так і каміна для повітряного опалення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Браво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал порталу | Мармур |
| Стилістика дизайну | Класичний |
| Виконання порталу | Прямий, Кутовий |
| Колір | Бежевий |
| Глибина | 310 мм |
| Ширина | 1570 мм |
| Висота | 1255 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль облицювання | Англійський стиль |
| Матеріал | Мармур |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 121 ₴









Відправка з 11 червня 2026