Чавунна піч Dovre ASTRO4CB/P - це високоякісна піч, виготовлена з чавуну. Вона забезпечує ефективне опалення і може використовуватися як для приготування їжі, так і для створення теплої атмосфери e приміщенні.
Піч Dovre ASTRO4CB/P має сучасний дизайн і досить велику камеру горіння, що дозволяє розміщувати у ній дрова і забезпечувати тривале горіння. Вона також має високу енергоефективність, завдяки чому є економічним варіантом опалення.
Чавунна піч Dovre ASTRO 4CB/P
- Розмір 475x1140x430 мм
- Вага 155кг
- Діаметр димоходу 150мм
- Підключення до димоходу на висоті 930мм
- Максимальна потужність 10 кВт
- Об'єм опалювального приміщення 180м³
- Ефективність 80 %
- Емісія CO (13% O2) 0,08
- Довжина поліна 40см
- Є подача зовнішнього повітря у камеру горіння
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dovre |
| Країна виробник | Бельгія |
| Номінальна потужність | 8 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 3 кг/год |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Випромінювання тепла | Чотирьохстороннє |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Водяний контур | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Система чистого горіння | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє/заднє |
| Колір | Чорний |
| Вага | 155 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Висота | 1140 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Чавун |
Інформація для замовлення
- Ціна: 126 200 ₴







