
Електрокам'янка для сауни та лазні EcoFlame AMC 60-D 6 кВт + пульт CON4
13 622 ₴
- В наявності
- Код: 81020620
+380 (67) 609-85-74
менеджер- +380 (67) 729-66-51
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піч для сауни електрична EcoFlame AMC 60-D + пульт CON4, 6кВт - одна з найпопулярніших і затребуваних моделей, створених для облаштування домашньої лазні або сауни. Вона ідеально підходить для приміщень об'ємом 5-9м³. Незважаючи на невеликі розміри корпусу, завантаження каменів становить 18 кілограм. Корпус зроблений з надійного матеріалу, який витримує тривалий вплив вологи і високої температури.
Якщо ви вирішите купити піч для сауни EcoFlame AMC 90-D, то отримаєте пульт CON4, за допомогою якого легко налаштовувати мікроклімат в парній. Він дозволить в точності до одиниць відрегулювати температуру, час роботи, а також включати світло.
Піч для сауни електрична EcoFlame AMC 90-D
- Виробник: EcoFlame
- Підключення: 380 V
- Об'єм парилки: 5-9 м³
- Призначення: побутова
- Вага каменю: 18 кг
- Термін служби: 10 років
- Розміри В / Ш / Д: 480/410 / 280мм
- Вага: 15 кг
- Гарантія 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlame |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 6 Вт |
| Призначення печі | Банна |
| Вид пального | Електрика |
| Розташування печі | Підвісне |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Об'єм парної | 9 куб. м |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кам'янки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 41 мм |
| Висота | 48 мм |
| Глибина | 28 мм |
| Додаткові характеристики електропечей | |
| Напруга | 220 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 622 ₴



