Каміни мармурові портали від українського виробника Браво - Прага, може бути виготовлений з натурального мармуру Botticino, Volakas, Crema Marfil і Polaris. Це мармур високої якості з кар'єрів Італії, Іспанії, Єгипту та Греції. Він відповідає міжнародним екологічним вимогам і нормам, і має відповідні сертифікати.
Каміни мармурові портали Браво Прага
Ви можете вибрати будь-яку камінну топку, шириною не більше 85 см, і застосувати до неї портал від фірми "Браво" - Прага. Якщо камінна топка ширша ніж 85см, фірма "Браво" виготовить камінний портал під замовлення.Також Ви можете купити камін з мармуру Прага в нашому інтернет-магазині разом з камінною топкою і замовити монтаж системи опалення від каміна як з водяним контуром так і для повітряного опалення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Браво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал порталу | Мармур |
| Стилістика дизайну | Класичний |
| Виконання порталу | Прямий, Кутовий |
| Колір | Бежевий |
| Глибина | 405 мм |
| Ширина | 1820 мм |
| Висота | 1320 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль облицювання | Англійський стиль |
| Матеріал | Мармур |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 350 ₴









Відправка з 11 червня 2026