Чавунна піч Dovre BOW - це високоякісна піч, виготовлена з чавуну. Вона забезпечує ефективне опалення і може використовуватися як для приготування їжі, так і для створення теплої атмосфери e приміщенні.
Піч Dovre BOW має сучасний дизайн і досить велику камеру горіння, що дозволяє розміщувати у ній дрова і забезпечувати тривале горіння. Вона також має високу енергоефективність, завдяки чому є економічним варіантом опалення.
Чавунна піч Dovre BOW/WB
- Вага (кг) 140 кг
- Варильна поверхня ні
- Вихід димоходу зверху
- Габарити ВxШxГ 865х700х460 мм
- Гарантія 10 років
- Діаметр димохідної труби 150 мм
- Діапазон потужності нагріву (кВт) 3-11 кВт
- Зольник так
- ККД 79 %
- Країна виробник Бельгія
- Максимальна довжина дров (см) 50 см
- Матеріал чавун
- Наявність шибера ні
- Паливо дрова
- Подача повітря з кімнати
- Подвійний допал так
- Потужність (кВт) 9 кВт
- Тип печі повітряна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dovre |
| Країна виробник | Бельгія |
| Номінальна потужність | 9 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 79 % |
| Розташування печі-каміна | Будь-яке |
| Випромінювання тепла | Чотирьохстороннє |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Водяний контур | Ні |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Система чистого горіння | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Колір | Чорний |
| Вага | 140 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 865 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Чавун |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 676 ₴




