
Камінний портал з мармуру Браво Cіетл
65 150 ₴
- Під замовлення
- Код: 81020588
Відправка з 11 червня 2026+380 (67) 609-85-74
менеджер- +380 (67) 729-66-51
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бажаєте встановити камін з натурального мармуру? Пропонуємо сучасний дизайн каміна з натурального мармуру, який доповнить інтер'єр вашого житля. Таким каміном можна оздобити справжню дров'яну камінну топку або електричний камін з імітацією вогню.
Камінний портал з мармуру Браво Cіетл
Такий портал виготовляється за індивідуальними розмірами. Тобто надсилаєте нам розміри камінної топки і ми прораховуємо вартість порталу. Що найважливіше, ви можете вибрати колір мармуру та замовити портал.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Браво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал порталу | Мармур |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Виконання порталу | Прямий, Кутовий |
| Колір | Бежевий |
| Глибина | 210 мм |
| Ширина | 1440 мм |
| Висота | 1245 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль облицювання | Англійський стиль, Сучасний стиль |
| Матеріал | Мармур |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 150 ₴



