
Камінний портал Браво Карпати Мармо
37 154 ₴
- Під замовлення
- Код: 81020560
Відправка з 11 червня 2026+380 (67) 609-85-74
менеджер- +380 (67) 729-66-51
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Камінне облицювання Карпати Мармо можна зробити під замовлення, тобто під розмір камінної топки чи електричної вставка.
Каміни з мармуру Браво "Карпати-Мармо" виготовлений з натурального мармуру Giallo Atlantide. Компанія-виробник використовує мармур з кар'єрів Італії, Іспанії, Єгипту та Греції. Це мармур, який відповідає міжнародним екологічним вимогам і нормам, і має відповідні сертифікати.
Ціна вказана без камінної балки (полиці). Варіанти балок можна подивитися в розділі "Полиці для каміна".
Каміни Браво - висока якість, доступна ціна
Ви можете вибрати будь-яку камінну топку, шириною не більше 85 см, і застосувати до неї портал від фірми "Браво" - Карпати Мармо. Якщо камінна топка ширша ніж 85см, фірма "Браво" виготовить камінний портал під замовлення.Ви можете купити камін з мармуру Карпати Мармо в нашому інтернет-магазині разом з камінною топкою. Також можна замовити монтаж системи опалення від каміна як з водяним контуром так і для повітряного опалення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Браво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал порталу | Мармур |
| Стилістика дизайну | Кантрі |
| Виконання порталу | Прямий, Кутовий |
| Колір | Бежевий |
| Глибина | 650 мм |
| Ширина | 1420 мм |
| Висота | 980 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль облицювання | Кантрі (французький стиль) |
| Матеріал | Мармур |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 154 ₴






