Піч-камін Invicta Cassine - потужна і ефективна піч, призначена для опалення великих приміщень. Вона виготовлена з високоякісного чавуну і здатна витримувати великі температурні навантаження.
Великою перевагою є те, що присутня функція вторинного згоряння. Це покращує екологічні характеристики печі та її ефективність, бо відбувається максимальний відбір тепла.
Модель Invicta Cassine має скло в дверцятах, завдяки якому можна можна спостерігати за процесом горіння. Скло німецької якості, виготовлене з високоякісної склокераміки.
Діапазон потужності печі-каміна: 6.5-15.0 кВт. Підключення димохідної труби можливо через спеціально-відведений вихід, який розташовується у верхній частині корпусу печі-каміна Invicta Cassine.
Офіційна поставка в Україну із заводською гарантією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Номінальна потужність | 10 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Колір | Чорний |
| Вага | 103 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 487 мм |
| Висота | 950 мм |
| Глибина | 415 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Чавун |
- Ціна: 56 800 ₴




