Камінна вставка з чавуну Tarnava Trendi
Камінна вставка з чавуну Tarnava Trendi Professional Max виготовлена з чавуну єдиним елементом, як одна міцна і надійна конструкція, без швів, болтів і герметиків.
Тrendi - це модель з мінімалістичною дверкою, тобто і зольник і ручки регулювання повітря доступні лише при відкриванні дверки.

У всіх моделях камінів Тарнава є подача повітря з вулиці, і вона керується дросельним клапаном, тому практично немає потреби регулювати ручками.
Монолітна камінна топка Tarnava потужністю 15кВт обігріває площу до 150м². Це ідеальний варіант каміна для тих, хто любить живий вогонь і при цьому хоче максимально використати тепло від каміна. Завдяки товщині стінок до 2см камінна топка Tarnava акумулює та віддає тепло ще протягом 8-12 годин. Камінні топки цього виробника можуть працювати в безперервному режимі 24/7 і ви можете не хвилюватися, що корпус не витримає температурних навантажень.
Чому варто купити чавунний монолітний камін?
- Високоякісний чавун марки EN - GJL - 200-250;
- Високий ККД - 71%;
- Потужність 15кВт
- Опалювальна площа до 150м²
- Розмір дверки ШхВ: 630х480мм
- Глибина камінної топки 405мм
- Діаметр димаря 160мм
- Тривала і безперервна експлуатація;
- Безшиберна топка з системою вторинного догорання газів;
- Товщина чавуну - від 10 до 18 мм (в різних частинах топки різна товщина);
- Є зовнішня подача повітря в топку;
- Можливість регулювання процесом горіння;
- Додаткові вертикальні і горизонтальні ребра збільшують тепловіддачу і мінімізують втрату тепла через димохід;
- Абсолютна герметичність камери горіння без застосування ущільнювачів;
- Європейські сертифікати якості (сертифікат ISO 9001 і знак якості CE);
- 10 річна гарантія.
Каміни Тарнава - це ідеальне рішення для створення тепла, комфорту і затишку у вашому домі за доступною ціною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tarnava |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 15 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 3 кг/год |
| Матеріал топки | Чавун |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 185 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 630 мм |
| Висота | 655 мм |
| Глибина | 405 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Спосіб відкривання | Вбік |
- Ціна: 108 600 ₴








