Підбираєте електричний камін з максимально реалістичним вогнем? Електрокамін Royal 3D Etna SF05 ефектом полум'я подарує вам і вашим близьким атмосферу затишку і тепла. Декоративні дрова в цій моделі дуже схожі на справжні. Завдяки парогенератору утворюється холодний пар, який підсвічується і імітує вогонь і дим, тому вдало доповнює реалістичну картину, створюючи ілюзію справжньої полум'я.
Електричний камін Royal 3D Etna SF05
Електричний камін Royal 3D Etna SF05 доповнить інтер'єр будь-якого дизайну. Ця модель призначена для вбудовування в портал або нішу. У нас ви можете замовити камінні портали з мармуру. Є температури на регулятор, яким можна налаштувати температуру тепловентілятора. Полум'я вогню має 4 режими яскравості.
Характеристика електричного каміна RRoyal 3D Etna SF05
- Лампи: LED
- Ефект горіння 3D (пар): Так
- Звуковий ефект горіння дров: Так
- Габарити монтажу, ШВГ (мм)600x600x260
- Габарити, ШВГ (мм)650x620x260
- Вага, кг16.8
- Габарити упаковки, ШВГ (мм)720х695х330
- Потужність обігріву, Вт: 250 / 1500
- Наповнювач парогенератора: вода очищ.
- Час роботи парогенератора, год: 12
- Пульт управління: в комплекті
- Пдсвічування муляжу: лампа MR16 35Wx4
- Підключення до мережі 220В: вилка
- Декоративний муляж: поліна під дуб
- Яскравість полум'я: 3 режими та демонстраційний
- Гучність ефектів: 2
- Ступені захист від перегріву: Так
- Панель управління: Так
- Вага, кг: 18,8
- Вага в упаковці, кг: 19,9
- Гарантія: 12 місяців
#additional-separator##additional-separator#
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royal |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 250 Вт |
| Розташування каміна | Вбудоване |
| Водяний контур | Ні |
| Вага каміну | 16 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 620 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Ефект полум'я | 3 D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 750 ₴




