
Камінне облицювання з мармуру Браво Баварія
55 993 ₴
- Під замовлення
- Код: 81020528
Відправка з 11 червня 2026+380 (67) 609-85-74
менеджер- +380 (67) 729-66-51
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Камінний портал Браво Баварія від українського виробника - це ідеальний варіант оздоблення сучасного каміна.
- Матеріал: поліровані деталі з натурального мармуру та / чи кварцового агломерату
- Варіанти каменю: Botticino + кварцовий агломерат Atem White
- Варіант розміщення: кутовий
У нас можна купити камінний портал під розмір вашої камінної топки та замовити встановлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Браво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал порталу | Мармур |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Виконання порталу | Прямий, Кутовий |
| Колір | Білий |
| Глибина | 1015 мм |
| Ширина | 1110 мм |
| Висота | 1110 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль облицювання | Англійський стиль |
| Матеріал | Мармур |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 993 ₴



