Портал для каміна Сицилія від фірми Браво виготовлений з натурального мармуру. Класичний дизайн додасть вашому каміну вишуканості і елегантності. Якісний довговічний мармур з кар'єрів Італії, Іспанії чи Греції прослужить протягом багатьох років.
Виробник камінних порталів - українська компанія "Браво" з 2002 року піклується про якість своїх виробів. Ця модель відноситься до порталів англійського типу, хоча її можна використовувати і в інших стилях інтер'єру. Обробка каміну за допомогою порталу для каміна Сицилія Браво - це досить практичне і естетичне облицювання каміна.
До яких камінних топок підходить облицювання з мармуру Сицилія?
Цей портал можна застосувати для камінів шириною не більше 85 см. Якщо при замовленні розмір порталу збільшується не більше ніж на 8 см, то ціна залишається такою як зазначено. Якщо розмір порталу збільшується більш ніж на 8 см, то ціна встановлюється індивідуально!Облицювання з мармуру можна використати як для камінів повітряного опалення так і для камінів з водяним контуром.
Варіанти мармуру:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Браво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал порталу | Мармур |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Виконання порталу | Прямий, Кутовий |
| Колір | Білий |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 1350 мм |
| Висота | 1270 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль облицювання | Сучасний стиль |
| Матеріал | Мармур |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 480 ₴





Відправка з 11 червня 2026
