
Камінне облицювання з мармуру Браво Люблін з балкою, кутовий
71 691 ₴
- Під замовлення
- Код: 81020526
Відправка з 11 червня 2026+380 (67) 609-85-74
менеджер- +380 (67) 729-66-51
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Купити камін у Львові або Києві можна за ціною виробника. Ми пропонуємо камінні портали з натурального мармуру від компанії Браво. Ця компанія використовує мармур з кар'єрів Італії, Іспанії, Єгипту та Греції. Це мармур, який відповідає міжнародним екологічним вимогам і нормам, і має відповідні сертифікати.
Ви можете вибрати будь-яку камінну топку, шириною не більше 85 см, і застосувати до неї портал від фірми "Браво" - Люблін. Якщо камінна топка ширша ніж 85см, фірма "Браво" виготовить камінний портал під замовлення.
Де можна купити камін у Львові або Києві?
Ви можете купити камін з мармуру Люблін в нашому інтернет-магазині разом з камінною топкою. Також можна замовити монтаж системи опалення від каміна як з водяним контуром так і для повітряного опалення. Наші КОНТАКТИХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Браво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал порталу | Мармур |
| Стилістика дизайну | Кантрі |
| Виконання порталу | Прямий, Кутовий |
| Колір | Бежевий |
| Глибина | 750 мм |
| Ширина | 1410 мм |
| Висота | 1150 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль облицювання | Англійський стиль |
| Матеріал | Мармур |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 691 ₴




