Піч-камін Invicta GOMONT - потужна і ефективна піч, призначена для опалення великих приміщень. Вона виготовлена з високоякісного чавуну і здатна витримувати великі температурні навантаження.
Великою перевагою є те, що присутня функція вторинного згоряння. Це покращує екологічні характеристики печі та її ефективність, бо відбувається максимальний відбір тепла.
Модель Invicta GOMONT має скло в дверцятах, завдяки якому можна можна спостерігати за процесом горіння. Скло німецької якості, виготовлене з високоякісної склокераміки.
Номінальна потужність: 12 кВт. Підключення димохідної труби можливо через спеціально-відведений вихід, який розташовується у верхній частині корпусу печі-каміна Invicta GOMONT.
Офіційна поставка в Україну із заводською гарантією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Номінальна потужність | 12 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Розташування печі-каміна | Будь-яке |
| Випромінювання тепла | Чотирьохстороннє |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Чавун |
| Водяний контур | Ні |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Колір | Чорний |
| Вага | 128 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 1103 мм |
| Глибина | 447 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Чавун |
| Спосіб відкривання | Вбік |
- Ціна: 66 600 ₴




