
Камінний портал з мармуру Браво Бергамо з балкою
53 114 ₴
- Під замовлення
- Код: 81020494
Відправка з 11 червня 2026+380 (67) 609-85-74
менеджер- +380 (67) 729-66-51
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Камінний портал Бергамо від українського виробника "Браво" виготовлений з полірованого мармуру Emperador dark (Іспанія) і колотої мармурової плитки Botticino (Італія). Якісний довговічний мармур з кар'єру Італії, Греції чи Єгипту прослужить протягом багатьох років.
Виробник камінних порталів, українська компанія "Браво" з 2002 року, піклується про якість своїх виробів. Саме тому сьогодні ми можемо запропонувати вишукані камінні портали з італійської, іспанської, грецької чи єгипетського мармуру.
Камінний портал Браво Бергамо найчастіше використовують у дерев'яному будинку, або будинку в стилі кантрі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Браво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал порталу | Мармур |
| Стилістика дизайну | Кантрі |
| Колір | Бежевий |
| Глибина | 650 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 1010 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль облицювання | Кантрі (французький стиль), Англійський стиль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 114 ₴




