
Бетонне облицювання для каміна Unico Fusion D2B/5
104 900 ₴
- В наявності
- Код: 81020489
+380 (67) 609-85-74
менеджер- +380 (67) 729-66-51
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутовий камін з накопичувального бетону від виробника Unico - FUSION (для Dragon 2B Lift). Це обудова для каміна (бетонна конструкція), яка накопичує тепло та віддає його ще тривалий час після того, як вогонь в каміні погас. Можна замовити від 5 до 7 модулів. Для такого варіанту обудови ми пропонуємо камінні топки від фірми Unico - моделі з кутовим склом.
Кутовий камін з бетону Unico FUSION (для Dragon 2B Lift)
Це ідеальне рішення для сучасних енергоефективних будинків.
- Кількість модулів 5
- Висота 2000 мм
- Ширина 950 мм
- Глибина 570 мм
- Вага 219 кг
Купити камін з бетону можна у наших спеціалізованих магазинах - наші контакти
#additional-separator##additional-separator#Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNICO |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал порталу | Камінь |
| Стилістика дизайну | Хай-тек |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 570 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Вікно камінної топки, висота | 420 мм |
| Вікно камінної топки, ширина | 740 мм |
| Вага | 219 кг |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Акумуляційний бетон |
| Стиль облицювання | Лофт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104 900 ₴

