Облицювання для каміна Браво Поло - це естетичне оздоблення навколо дверки каміна. Таку рамку можна замовити під розмір вашого каміна та обрати колір мармуру.
Український виробник камінного облицювання з натурального мармуру за 2 тижні виготовить камін вашої мрії.
- Поліровані деталі з натурального мармуру
- Можна вибрати колір мармуру
- Можна замовити під розмір вашого каміна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Браво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал порталу | Мармур |
| Стилістика дизайну | Сучасний стиль |
| Виконання порталу | Прямий, Кутовий |
| Колір | Бежевий |
| Глибина | 160 мм |
| Ширина | 1105 мм |
| Висота | 815 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль облицювання | Сучасний стиль |
| Матеріал | Мармур |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 072 ₴



Відправка з 11 червня 2026