
Сталева піч-камін на дровах BOKAR Aston FD 4380, біле футерування
64 100 ₴
- В наявності
- Код: 81020457
+380 (67) 609-85-74
менеджер- +380 (67) 729-66-51
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні характеристики:
- Вага (kg)157 кг
- ККД (%)75,5 %
- Діаметр димоходу (mm)150 мм
- Система "чисте скло"так
- Подвійний допалтак
- Паливо - дрова
- Матеріал виготовлення - сталь
- Гарантійний термін - 5 років
- Вихід димоходу - ззаду, зверху
- Габарити ВxШxГ - 1150х600х400 мм
- Колір - чорний
- Обмежувач дров - так
- Площа обігріву 40-130 м²
- Подача повітря - комбіноване
- Потужність (кВт) 9 кВт
- Тип печі - конвекційна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bokar |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 9 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 3 кг/год |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Випромінювання тепла | Чотирьохстороннє |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Сталь |
| Водяний контур | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Система чистого горіння | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє/заднє |
| Колір | Чорний |
| Вага | 157 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 1150 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Спосіб відкривання | Вбік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 100 ₴






