Камінна вставка з чавуну Tarnava Image
Камінна вставка з чавуну Tarnava Image виготовлена з чавуну єдиним елементом, як одна міцна і надійна конструкція, без швів, болтів і герметиків.
Image - це модель, в якій ручки регулювання повітря і зольник доступні не відкриваючи дверку.

У всіх моделях камінів Тарнава є подача повітря з вулиці, і вона керується дросельною заслонкою, тому практично немає потреби регулювати ручками.
Монолітна камінна топка Tarnava потужністю 12кВт обігріває площу до 120м². Це ідеальний варіант каміна для тих, хто любить живий вогонь і при цьому хоче максимально використати тепло від каміна. Завдяки товщині стінок до 2см камінна топка Tarnava акумулює та віддає тепло ще протягом 8-12 годин. Камінні топки цього виробника можуть працювати в безперервному режимі 24/7 і ви можете не хвилюватися, що корпус не витримає температурних навантажень.
Чому варто купити чавунний монолітний камін?
- Високоякісний чавун марки EN - GJL - 200-250;
- Потужність 12кВт
- Опалювальна площа до 120м²
- Розмір дверки ШхВ: 565х455мм
- Глибина камінної топки 400мм
- Діаметр димаря 160мм
- Високий ККД - 71%;
- Тривала і безперервна експлуатація;
- Безшиберна топка з системою вторинного догорання газів;
- Товщина чавуну - від 10 до 18 мм (в різних частинах топки різна товщина);
- Є зовнішня подача повітря в топку;
- Можливість регулювання процесом горіння;
- Додаткові вертикальні і горизонтальні ребра збільшують тепловіддачу і мінімізують втрату тепла через димохід;
- Абсолютна герметичність камери горіння без застосування ущільнювачів;
- Європейські сертифікати якості (сертифікат ISO 9001 і знак якості CE);
- 10 річна гарантія.
Каміни Тарнава - це ідеальне рішення для створення тепла, комфорту і затишку у вашому домі за доступною ціною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tarnava |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 4 кг/год |
| Матеріал топки | Чавун |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 125 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 565 мм |
| Висота | 630 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Спосіб відкривання | Вбік |
- Ціна: 85 600 ₴




