Портал для каміна - Браво Ліон виготовлений з натурального мармуру. На фото колір Polaris.
В наявності є в кольорі Crema Marfil, розмір:
- ширина 130 см
- висота 110 см
- глибина 30 см
Варіанти каменю, з якого можна замовити цей портал: Botticino, Crema Marfil, Daino Reale, Polaris, Volakas
Виконання може бути як пряме (пристінне) так і кутове. Виготовляється такий портал під розмір Вашого каміна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Браво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал порталу | Мармур |
| Стилістика дизайну | Класичний |
| Виконання порталу | Прямий, Кутовий |
| Колір | Бежевий |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Вага | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль облицювання | Сучасний стиль |
| Матеріал | Мармур |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 580 ₴







