Двосторонній камін з водяним контуром NEMO 9 DUO Modern Standard
- ідеально чисте скло
- дверка може мати подвійне та потрійне скло
- повністю герметична камера горіння
- керамічний дефлектор - рефрабокс
- підключення повітря з трьох сторін
- точне регулювання первинним/вторинним повітрям
- вторинне згоряння газів
- ефективний охолоджувач водяного контуру
Колір внутрішнього футерування: чорний/білий
Ціна вказана за одне скло
Ціна за подвійне скло - 4720€
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNICO |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 86 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 4 кг/год |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Система очищення скла | Висока температура в топці |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Так |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 370 кг |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1085 мм |
| Висота | 1346 мм |
| Глибина | 528 мм |
| Діаметр димоходу | 125 мм |
| Ширина топкових дверцят | 860 мм |
| Висота топкових дверцят | 410 мм |
| Ширина скла дверцят | 860 мм |
| Висота скла дверцят | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опалення | Водяне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 600 ₴



Відправка з 20 червня 2026