
Камін на дровах з водяним контуром Unico NEMO 8 Modern Standard 12 кВт
147 108 ₴
- В наявності
- Код: 81020428
- +380 (67) 729-66-51
Unico NEMO 8 Modern Standard — це сучасна компактна камінна топка з водяним контуром, створена для тих, хто цінує мінімалістичний дизайн, ефективність і надійність. Модель із серії NEMO вирізняється збалансованою подачею повітря, стабільним горінням та великим оглядовим склом, яке красиво підкреслює полум’я і створює атмосферу затишку у будь-якому інтер’єрі.
Камін з водяним контуром можна підключити у існуючу систему водяного опалення і використовувати як твердопаливний котел, таким чином одним каміном обігрівати весь будинок.
Корпус топки виготовлений зі сталі високої якості, а камера згоряння футерована керамікою та кам'яною ватою, загальна товщина футерування 6см, що підвищує температуру всередині та забезпечує чисте, економне горіння. Топка відповідає сучасним нормам енергоефективності, має високий ККД і відмінно підійде як для основного, так і додаткового обігріву.
Камінна топка Unico NEMO 8 Modern Standard
- Потужність нагріву [кВт] 12,0
- Опалювальна площа до 120м2
- Макс. теплова потужність водяного теплообмінника [кВт] 10,0
- Розмір скла [мм] 310 x 410
- Висота [мм] 1245
- Ширина [мм] 521
- Глибина [мм] 516
- Ефективність [%] 89
- Середня витрата палива макс. [кг/год] 3,3
- Вага [кг] 196
- Діаметр димоходу [мм] 150
- Місткість води [л] 20
- Діаметр повітрозабірного отвору [мм] 98
- Може бути з подвійним та потрійним склом
- Система "чисте скло"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNICO |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 3 кг/год |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Система очищення скла | Висока температура в топці |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Так |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 196 кг |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 521 мм |
| Висота | 1245 мм |
| Глибина | 516 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина скла дверцят | 310 мм |
| Висота скла дверцят | 410 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип опалення | Водяне |
- Ціна: 147 108 ₴





