Кутова топка для каміна Unico DRAGON 4B XL Raster Standard
- Діапазон потужності 5-15,5 кВт
- Розмір скла 732+391 x 471 мм
- Висота камінної топки 1115 мм
- Ширина камінної топки 770 мм
- Глибина камінної топки 589 мм
- ККД 78.6 %
- Вага 213 кг
- Діаметр димаря 201 мм
- Діаметр каналу подачі повітря 125 мм
Колір внутрішнього футерування: чорний/білий
Ціна вказана за одинарне роздільне скло
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNICO |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 79 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 4 кг/год |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Кутове |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Система очищення скла | Висока температура в топці |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 213 кг |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 770 мм |
| Висота | 1115 мм |
| Глибина | 589 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина скла дверцят | 732 мм |
| Висота скла дверцят | 471 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опалення | Повітряне |
| Фрма скла | Кутова |
| Матеріал | Сталь |
| Спосіб відкривання | Вбік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 600 ₴



