
Камінна топка Unico DRAGON 8B Modern Standard 11кВт
119 300 ₴
- В наявності
- Код: 81020412
+380 (67) 609-85-74
менеджер- +380 (67) 729-66-51
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Камін з кутовим склом Unico DRAGON 8B Modern Standard - це модель каміна, яка не буде займати багато місця, але чудово нагріє приміщення в якому знаходиться. Щоб нагріти повітря в інших приміщеннях, можна від цього каміна подати тепло за допомогою спеціальних повітропроводів на 2-ий поверх чи у сусідні кімнати.
Камін з кутовим склом Unico DRAGON 8B Modern Standard
- Діапазон потужності 3-11,7 кВт
- Розмір звичайного скла 380+380 x 410 мм
- Розмір скла з напиленням 429+429 x 474 мм
- Висота камінної топки 1253 мм
- Ширина камінної топки 468 мм
- Глибина камінної топки 468 мм
- ККД 75%
- Середній розхід палива 3,3 кг/год
- Вага 112 кг
- Діаметр комина 180 мм
- Діаметр каналу подачі повітря 98 мм
Колір внутрішнього футерування: чорний/білий
Ціна вказана за одинарне роздільне скло
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNICO |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 11 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 3 кг/год |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Кутове |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Система очищення скла | Висока температура в топці |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 112 кг |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Висота | 1253 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина топкових дверцят | 450 мм |
| Висота топкових дверцят | 450 мм |
| Ширина скла дверцят | 450 мм |
| Висота скла дверцят | 450 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опалення | Повітряне |
| Фрма скла | Кутова |
| Матеріал | Сталь |
| Спосіб відкривання | Вбік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 300 ₴






