Камінна топка Unico DRAGON 6 XXL Raster Standard
- Діапазон потужності 4-12 кВт
- Розмір скла 713 x 561 мм
- Висота камінної топки 1301 мм
- Ширина камінної топки 777 мм
- Глибина камінної топки 460 мм
- ККД 78%
- Середній розхід палива 3,5 кг/год
- Вага 208 кг
- Діаметр димаря 181 мм
- Діаметр каналу подачі повітря 98 мм
Колір внутрішнього футерування: чорний/білий
Ціна вказана за одне скло
Ціна за подвійне скло - 3161€
Ціна за потрійне скло - 3601€
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNICO |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 3 кг/год |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Система очищення скла | Висока температура в топці |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Бічне |
| Вага | 208 кг |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 777 мм |
| Висота | 1301 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина скла дверцят | 713 мм |
| Висота скла дверцят | 561 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опалення | Повітряне |
| Фрма скла | Пряма |
| Спосіб відкривання | Вбік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 151 300 ₴




