
Камінна топка Unico DRAGON 2B XL Raster Standard 13кВт
147 114 ₴
- В наявності
- Код: 81020383
+380 (67) 609-85-74
менеджер- +380 (67) 729-66-51
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Камінна топка Unico DRAGON 2B XL - це металева вставка з кутовою дверкою, яка зашивається мармуром, керамікою чи просто ізоляційними плитами, які фарбуються. Тобто ви отримаєте камін згідно свого дизайну.
Фірма Unico виготовляє камінні топки з чорної сталі, товщиною 4-6мм, а камеру горіння викладає керамікою та кам'яною ватою, загальна товщина футерування 6см. Це покращує ефективність каміна та забезпечує чистоту скла.
Характеристика каміна Unico DRAGON 2B XL Raster Standard
- Діапазон робочої потужності 4-13кВт
- Розмір скла 651+306/471мм
- Висота камінної топки 1131-1267 мм
- Глибина камінної топки 467 мм
- Товщина внутрішнього футерувння 6см
- Внутрішнє футерування камери горіння - кераміка чорного або білого кольору
- ККД 77%
- Кубатура опалювального приміщення 150 – 300 м3
- Середній розхід палива 3,6кг/год
- Вага 172кг
- Діаметр димаря 181мм
- Діаметр каналу подачі повітря 98мм
Колір внутрішнього футерування: чорний/білий Ціна вказана за одинарне роздільне скло
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNICO |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 13 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 77 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 4 кг/год |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Кутове |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Система очищення скла | Висока температура в топці |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 172 кг |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 660 мм |
| Висота | 1130 мм |
| Глибина | 467 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина скла дверцят | 451 мм |
| Висота скла дверцят | 471 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип опалення | Повітряне |
| Фрма скла | Кутова |
| Матеріал | Сталь |
| Спосіб відкривання | Вбік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 114 ₴



