Камінна топка Unico DRAGON 6 XXL Raster Lift
- Потужність нагріву [кВт] 4-12
- Розмір скла [мм] 713/561
- Висота вставки [мм] 1544
- Глибина вставки [мм] 477
- Ефективність [%] 78,0
- Середня витрата палива макс. [кг/год] 3,5
- Вага [кг] 258
- Діаметр димоходу [мм] 180
- Діаметр повітрозабірного отвору [мм] 98
Колір внутрішнього футерування: чорний/білий
Ціна вказана за одне скло
Ціна за подвійне скло - 4215€
Ціна за потрійне скло - 4580€
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNICO |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 3 кг/год |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Форма скла топки | Пряме |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Система очищення скла | Висока температура в топці |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 258 кг |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 720 мм |
| Висота | 1544 мм |
| Глибина | 477 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина скла дверцят | 713 мм |
| Висота скла дверцят | 561 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опалення | Повітряне |
| Фрма скла | Пряма |
| Матеріал | Сталь |
| Спосіб відкривання | Вгору |
Інформація для замовлення
- Ціна: 207 100 ₴




