Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 2 200 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Камін з водяним контуром Unico NEMO 2XL Raster Standard 16кВт»

2 200 ₴
Набір для каміну LOFT №4
Камін з водяним контуром Unico NEMO 2XL Raster Standard та його характеристики:
- Потужність 16кВт
- Вага без води 243кг
- Розмір дверки 655х514мм
- Розмір камінної топки (шир. /вис. /гл.) 708/1402-1538/460 мм
- ККД 89%
- Температура вихлопних газів при номінальній потужності 165°C
- Діаметр димаря 180мм
- Діаметр каналу подачі повітря 100мм
- Камера горіння викладена запатентованою керамікою
- Товщина ізоляції камери горіння 6см
- Довжина полін 45см
- Бокове відкривання
- Ідеальна система самоочищення скла
- Повністю герметична камера горіння
- Керамічний дефлектор Refrabox
- Подача повітря для горіння з вулиці
- Система вторинного згорання відпрацьованих газів
- Ефективний охолоджувач водяної сорочки
Колір внутрішнього футерування: чорний/білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNICO |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 89 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 3 кг/год |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Система очищення скла | Висока температура в топці |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Так |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 243 кг |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 708 мм |
| Висота | 1450 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина скла дверцят | 611 мм |
| Висота скла дверцят | 470 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип опалення | Водяне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 182 368 ₴






