Широкий камін Unico DRAGON 9XL Raster Standard — ефектна камінна топка з панорамним склом для створення затишної атмосфери та ефективного обігріву великих приміщень. Високий ККД, потужне горіння, сучасний дизайн і надійна сталева конструкція для дому, дачі чи готелю.
Широкий камін Unico DRAGON 9XL Raster Standard
- Потужність 4-13кВт
- Розмір скла 860 x 470 мм
- ККД 78%
- Об'єм опалювальної площі 150 – 300м3
- Середня витрата палива 4 кг/год
- Вага 258кг
- Діаметр димоходу 194 мм
- Діаметр каналу подачі повітря 125мм
Колір внутрішнього футерування: білий або чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNICO |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 14 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 4 кг/год |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Система очищення скла | Висока температура в топці |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 258 кг |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 1107 мм |
| Глибина | 441 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина скла дверцят | 900 мм |
| Висота скла дверцят | 514 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опалення | Повітряне |
| Фрма скла | Пряма |
| Матеріал | Сталь |
| Спосіб відкривання | Вбік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 700 ₴




Відправка з 04 червня 2026