- Потужність нагріву [кВт] 21,3
- Макс. теплова потужність водяного теплообмінника [кВт] 16,0
- Розмір скла [мм] 673 x 428
- Висота вставки [мм] 1436
- Ширина вставки [мм] 781
- Глибина вставки [мм] 613
- Ефективність [%] 89
- Середня витрата палива макс [кг/год] 5,1
- Вага [кг] 331
- Діаметр димоходу [мм] 201
- Місткість води [л] 65
- Діаметр отвору повітря [мм] 125
Колір внутрішнього футерування: чорний/білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNICO |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 21 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 86 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 5 кг/год |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Система очищення скла | Висока температура в топці |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Так |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 330 кг |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 780 мм |
| Висота | 1436 мм |
| Глибина | 613 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина скла дверцят | 670 мм |
| Висота скла дверцят | 430 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип опалення | Водяне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 184 800 ₴




