Шукаєте якісний камін, який прослужить десятки років і ефективно обігріє будинок? Виробник Unico пропонує камінні топки найвищої якості. Камера горіння викладена власно запатентованою керамікою, товщиною 6см, яка захищає метал від прямого вогню і створює високу температуру горіння. Завдяки цьому сам метал не прогорить, а дрова в каміні будуть максимально згорати. При правильному встановленні каміна ви не відчуєте у приміщенні запаху дров чи диму.
Камінні топки Unico DRAGON - це одні з небагатьох у яких працює система "чисте скло".
Технічна характеристика каміна Unico DRAGON 4B Slim Raster Standard
- Потужність нагріву [кВт] 4-14
- Товщина металу 4-6 мм
- Розмір скла [мм] 732+391/428
- Висота вставки [мм] 1526
- Глибина вставки [мм] 511
- Ефективність [%] 78
- Об'єм опалювального приміщення [м³] 350-500
- Середня витрата палива макс [кг/год] 4,0
- Вага [кг] 227
- Діаметр димоходу [мм] 180
- Діаметр отвору повітря [мм] 125
Колір внутрішнього футерування: чорний/білий
Ціна вказана за одинарне роздільне скло
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNICO |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 14 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 79 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 4 кг/год |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Кутове |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Система очищення скла | Висока температура в топці |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 191 кг |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 770 мм |
| Висота | 1072 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина скла дверцят | 732 мм |
| Висота скла дверцят | 428 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опалення | Повітряне |
| Фрма скла | Кутова |
| Матеріал | Сталь |
| Спосіб відкривання | Вбік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 163 915 ₴





