
Камінна топка Unico DRAGON 6 Raster Standard 12кВт
127 500 ₴
- Під замовлення
- Код: 81020273
Відправка з 19 серпня 2026+380 (67) 609-85-74
менеджер- +380 (67) 729-66-51
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пристінний камін Unico DRAGON 6 Raster Standard
- Діапазон потужності 4-12 кВт
- Розмір скла 713 x 338 мм
- Висота камінної топки 1078 мм
- Ширина камінної топки 777 мм
- Глибина камінної топки 459 мм
- ККД 78 %
- Середній розхід дров 3,5 кг/год
- Вага 150кг
- Діаметр димаря 181мм
- Діаметр каналу подачі повітря 98мм
Колір внутрішнього футерування: чорний/білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UNICO |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 3 кг/год |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Система очищення скла | Висока температура в топці |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 150 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 1078 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Фрма скла | Пряма |
| Тип опалення | Повітряне |
| Матеріал | Сталь |
| Спосіб відкривання | Вбік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127 500 ₴



