Тристоронній камін Unico DRAGON 2C Raster LIFT
- система "чисте скло"
- дверка відкривається вгору та вбік
- повністю герметична камера горіння
- керамічний дефлектор
- підключення повітря з трьох сторін
- точне регулювання первинного/вторинного повітря
- система вторинного згоряння газів
- можна зробити повітряну систему опалення
Технічна характеристика:
- Теплова потужність 4-13,7кВт
- ККД 80,0%
- Вага 257кг
- Рекомендована вологість палива з до 20%, деревний брикет
- Температура димових газів при номінальній потужності 299 °C
- Середня витрата палива 3,6 кг/год
- Середній викид СО 570 мг / м3
- Викид пилу 38 мг / м3
- Зовнішні розміри камінної топки (ширина / висота / глибина): 764 / 1366-1502 / 540 мм
- Зовнішні розміри фасаду (ширина/висота): 764 + 360/478 мм
- Зовнішні розміри скла (ширина / висота): 710 + 306/428 мм
- Внутрішній діаметр димоходу 180 мм
- Зовнішній діаметр повітряного патрубка 98 мм
- Максимальна довжина колоди 530 мм
- Розміри вогнища (ширина/глибина) 530/300 мм
- Тристоронній камін Unico DRAGON 2C LIFT Raster, 4-13кВт
- Cкло комбіноване, з напиленням
- Внутрішнє футерування: кам'яна вата + кераміка Refrabox, колір білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 84 % |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Витрата твердого палива | 4 кг/год |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Підйом вгору |
| Форма скла топки | Скло з трьох сторін |
| Система очищення скла | Висока температура в топці |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 257 кг |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | UNICO |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 764 мм |
| Висота | 1400 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина скла дверцят | 710 мм |
| Висота скла дверцят | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фрма скла | Тристороння |
| Тип опалення | Повітряне |
| Матеріал | Сталь |
| Спосіб відкривання | Вгору |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232 765 ₴





